Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

Opis

Zapraszamy do Szkoły Tańca RIVIERA znajdującej się w centrum Warszawy!

Wspaniali nauczyciele - wyłącznie zawodowcy, z dużym doświadczeniem, nieustannie szkolący się w kraju i zagranicą. Tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas zajęć - podczas nich zapomnisz o swoich wszelkich zmartwieniach!

Profesjonalizm w działaniu - zawsze uśmiechnięte recepcjonistki pomogą Ci wybrać rodzaj kursu, wytłumaczą wszelkie zawiłości, a w razie potrzeby pomogą znaleźć partnera do tańca.

Znakomite lokalizacje:
1. Centrum Warszawy, doskonale znany mieszkańcom stolicy, budynek Domu Studenckiego RIVIERA, położony tuż obok stacji metra POLITECHNIKA. Można dojechać do nas również wieloma tramwajami i autobusami. Wokół budynku znajduje się duża ilość miejsc parkingowych.
2. Środek Ursynowa, ul. Dembowskiego 1, stacja metra Stokłosy, koło pętli autobusowej Ursynów Południowy i hipermarketu Leclerc, dobry dojazd metrem i samochodem.

Dziesięć profesjonalnych sal tanecznych z olejowym parkietem dębowym, ułożonym na tzw. legarach (nawet wielogodzinne ćwiczenia nie powodują bólu stawów kolanowych). Każda z sal wyposażona jest w długą i wysoką ścianę specjalistycznych luster, które sprowadziliśmy z Belgii. Lustra te są wyregulowane optycznie i mają niezwykle wysoką wierność odbicia.

Duże garderoby z indywidualnymi szafkami i prysznicami, recepcja, kącik kawiarniany i toalety są do dyspozycji naszych klientów. Czystość pomieszczeń to jeden z naszych priorytetów, są one sprzątane 7 dni w tygodniu.

Sklep z akcesoriami do tańca brzucha oraz z butami tanecznymi - można u nas nabyć najwyższej jakości profesjonalne buty do tańca firm SUPADANCE, SANSHA i CAPEZIO.

Dostępne formy płatności w recepcjach Szkoły to gotówka i karta płanicza. Z kolei przez internet można opłacać zajęcia przelewem lub przez system eCard (karty Visa, MasterCard oraz ePrzelewy).

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Warszawa, ul. Waryńskiego 12
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
60505…
  • od 08:00 do 22:00
  • od 10:00 do 15:00
  • od 16:00 do 22:00
  • od 08:00 do 22:00
  • od 08:00 do 22:00
  • od 08:00 do 22:00
  • od 08:00 do 22:00
Data ostatniej aktualizacji: 13.07.2019, 14:23

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
RIVIERA
Szkoła Tańca
Cena:
45 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook