Dodaj do obserwowanych

YO!ZEN Masaże i zabiegi na ciało

Masaż

Ważne informacje

  • Teraz: otwarte. Startujemy o 08:00

Opis

YO!ZEN – masaże i zabiegi na ciało
YO!ZEN jest wyjątkowym miejscem w Warszawie, gdzie w atmosferze ciszy, spokoju i odprężenia można znaleźć czas wyłącznie dla siebie i rozkoszować się przyjemnościami jakie przynoszą oferowane przez nas masaże i zabiegi na ciało. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, które pozwala zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia, zaznać pełnego relaksu i odpoczynku, a także przywrócić ciału sprawność fizyczną.

Wpływ masażu na nasz organizm
Masaż pochodzi z Indii i Chin będąc jedną z najstarszych dziedzin wiedzy lekarskiej stosowaną już od 3000 lat p.n.e. Wpływa bardzo korzystnie na cały organizm człowieka. Począwszy od skóry, mięśni i więzadeł, aż po układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny.

Właściwości lecznicze
Masaż leczniczy od wielu lat jest uznanym sposobem profilaktyki i istotnym elementem poprawy samopoczucia oraz kondycji fizycznej. Przy stosowaniu tego rodzaju technik ważne jest korzystanie z masażu w regularnych odstępach czasu, tak aby utrzymać stan bezbolesności i profilaktycznie zapobiec dalszym postępującym zmianom w obrębie kręgosłupa.

Relaks i odprężenie
W naszej kulturze zawsze doceniano wartość masażu wśród sportowców i osób poddawanych rekonwalescencji, ale dopiero w ostatnim czasie masaż zyskuje dużą popularność w zakresie zastosowania poza medycznego. Staliśmy się bardziej świadomi i zaczęliśmy poważniej dbać o swoje zdrowie. Coraz częściej korzystamy z masażu dla przyjemności, a także profilaktycznie.
Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, oddziaływując jednocześnie na cały układ nerwowy. Masaż ten doskonale niweluje wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a także pomaga w walce z bezsennością.
Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, a docelowo całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego doprowadzając tym samym do uzyskania pełnego rozluźnienia i odprężenia, zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Uroda i zdrowy wygląd

Dobrze wykonany masaż kosmetyczny podtrzymuje elastyczność mięśni i skóry. Masaż ten działa miejscowo, bezpośrednio na masowane tkanki, powodując zaróżowienie skóry, pobudzenie krążenia i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Działania te dają lepsze dotlenienie, zwiększa się bowiem dopływ krwi tętniczej do tych masowanych obszarów. Masaż także lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, ułatwiając oddychanie skórze i szybsze wchłanianie zastosowanych preparatów. Mechanizm drażnienia górnych warstw skóry pobudza je do odnowy, wzmacnia elastyczność skóry i mięśni, przeciwdziałając tworzeniu się zmarszczek.
Do najczęsciej stosowanych masaży kosmetycznych zaliczamy masaż wyszczuplający nastawiony na modelowanie sylwetki i obniżenie masy ciała. Polega on na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu i widocznie zmniejszenie się obwodów ciała. Modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące i przyśpieszające regenerację naszego naskórka (wyraźnie poprawiając wygląd).

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Warszawa, Al. Jana Pawła II 61
Pokaż mapę
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
60070…
  • od 08:00 do 21:00
  • od 11:00 do 19:59
  • od 11:00 do 19:59
  • od 08:00 do 21:00
  • od 08:00 do 21:00
  • od 08:00 do 21:00
  • od 08:00 do 21:00
Data ostatniej aktualizacji: 13.07.2019, 14:19

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
YO!ZEN Masaże i zabiegi na ciało
Masaż
Cena już od:
51,75 zł do 1322,00 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 5 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook