Dodaj do obserwowanych

Akademia Tenisowa Legia Warszawa

Szkoła tenisa

Ważne informacje

Opis

O nas
Jesteśmy integralną częścią Wielkiej Legii Warszawa, ale także klubem tenisowym wyróżniającym się wysokimi standardami sportowymi oraz organizacyjnymi. Pracujemy na autorskich konspektach treningowych, oferujemy zajęcia w grupach, prowadzimy indywidualne kariery utalentowanych młodych tenisistów.

Na bazie programu szkoleniowego TENNIS 10’s, opracowanego przez Polski Związek Tenisowy i International Tennis Federation, stworzyliśmy własne, autorskie konspekty treningowe, które są podstawą do prowadzenia zajęć dla dzieci poniżej 10 roku życia - w ramach projektu Legia TENNIS SCHOOLS. Treningi tenisowe Legia TENNIS SCHOOLS są wspaniałą okazją do rozpoczęcia kariery tenisowej. Doskonałym potwierdzeniem tej tezy są osiągnięcia sportowe naszych podopiecznych - Ady Piestrzyńskiej i Janka Nowackiego, którzy swoje pierwsze kroki na korcie stawiali właśnie pod okiem trenerów Legii Warszawa.

Prowadzimy kariery sportowe topowych polskich tenisistów młodego pokolenia – Igi Świątek, Daniela Michalskiego, Kacpra Żuka, Stefanii Rogozińskiej-Dzik, Weroniki Foryś i wielu innych. Nasi zawodnicy osiągają imponujące wyniki sportowe w kraju i na świecie. Iga Świątek, która w 2018 roku została Mistrzynią Juniorskiego Wimbledonu ma na swoim koncie już pięć zawodowych tytułów!

Profesjonalne i kompleksowe szkolenia zawodnicze we wszystkich kategoriach wiekowych prowadzą licencjonowani trenerzy i instruktorzy. Pracują dla nas najlepsi trenerzy tenisa w Polsce, którzy wymieniają się swoją wiedzą i doświadczeniami oraz zawsze służą pomocą. Za szkolenie topowych zawodników odpowiadają m.in. Marcin Bieniek, Piotr Sierzputowski, i Cyril Kalis. Za młodszych zawodników odpowiadają m.in. Jędrzej Domaszewicz oraz Bartłomiej Otłowski. Poprzez indywidualne podejście do każdego treningu, zawsze skupiają się na konkretnych zadaniach i dopasowują programy szkoleniowe dla swoich zawodników.

Prowadzimy zajęcia na terenie całej Warszawy, dzięki czemu każdy może wybrać dogodną dla siebie lokalizację treningów. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie kortów do zajęć, które zawsze są wyposażone w pachołki, znaczniki, drabinkę oraz inne atrybuty, które wzbogacają jakość przeprowadzanych treningów. Ponad to najmłodszym dzieciom, rozpoczynającym dopiero swoją przygodę z tenisem, nieodpłatnie wypożyczamy rakiety tenisowe, a po zapoznaniu się z potrzebami służymy również pomocą w doborze i kupnie odpowiedniego sprzętu.

Poza aktywnościami na kortach tenisowych jesteśmy obecni na wielu eventach sportowych oraz piknikach rodzinnych. Od wielu lat wraz z Wielką Legią Warszawa dbamy o świetną zabawę podczas obchodów Dnia Dziecka, Mikołajek i meczy ligowych, organizowanych na stadionie naszego Klubu. Od kilku lat jesteśmy współorganizatorem pikników Radia Kolor w podwarszawskim Powsinie, podczas których zapewniamy wiele sportowych emocji, nie tylko tenisowych! Współpracujemy z innymi sekcjami Legii Warszawa - m.in. z Judo Legia Warszawa, Legia Soccer Schools, Legia Basket Schools, Legia Hockey Schools, Legia Run Club. Zawsze czynnie uczestniczymy w życiu placówek, w których prowadzimy zajęcia i odpowiadamy za organizację animacji sportowych podczas dni otwartych, czy szkolnych uroczystości. Każde dziecko ma okazję spróbować swoich sił na treningu pokazowym, który prowadzony jest zgodnie z autorskim programem Legia TENNIS SCHOOLS.

Od wielu lat organizujemy obozy sportowe, na które przyjeżdżają młodzi tenisiści z całego świata – Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii oraz większości krajów europejskich. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się Prostejov Camp w czeskiej akademii tenisowej. Obóz ten ma charakter zgrupowania szkoleniowego i przeznaczony jest dla zawodników wszystkich dziecięcych i młodzieżowych kategorii wiekowych. W swojej ofercie mamy również wakacyjne obozy rodzinne na Mazurach i w Czechach - Family Sports Camp i Cross Fitness Camp, które co roku przyciągają coraz większą liczbę uczestników. Dla dzieci i młodzieży, które preferują podczas wakacji treningi w Warszawie organizujemy letnie i zimowe obozy stacjonarne – Legia Summer Camp oraz Legia Winter Camp.

Nasza aktywność skupia się również na popularyzacji tenisa poprzez organizację prestiżowych turniejów tenisowych z cyklu Legia Tennis 10’ Cup, które cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych tenisistów. Dla dzieci poniżej 10 roku życia oferujemy również możliwość udziału w drużynowych mistrzostwach Polski do lat 10 - TALENTIADA. Jest to idealna okazja nie tylko do reprezentowania Legii Warszawa na arenie ogólnopolskiej, ale także do pierwszej sportowej rywalizacji. W 2018 roku po raz drugi organizowaliśmy międzynarodowy zawodowy turniej tenisowy dla kobiet WSG Open - ITF Womens Circuit o punkty do rankingu WTA.

Organizujemy różnego rodzaju treningi tematyczne. Jedną z najciekawszych w ostatnim czasie okazały się Urodziny Młodego Legionisty. Poza tym w ofercie mamy LTS FAMILY DAY, który jest świetną propozycją dla rodziców na aktywne spędzenie czasu z dzieckiem. To właśnie wtedy mają oni okazję doświadczyć, jak wielką pracę wykonują ich pociechy podczas treningów w Legia TENNIS SCHOOLS.

Będąc naszym zawodnikiem jest się przede wszystkim częścią wyjątkowej rodziny Legii Warszawa, największego klubu sportowego w Polsce, który posiada bogatą historię i wspaniałe tradycje. Nie zastanawiaj się długo, zapisz się do sekcji tenisa Legii Warszawa. Z nami spełniaj swoje sportowe marzenia! ZAPRASZAMY.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Warszawa, ul. Łazienkowska 6a/078
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
22529…
  • od 09:00 do 17:00
  • nieczynne
  • nieczynne
  • od 09:00 do 17:00
  • od 09:00 do 17:00
  • od 09:00 do 17:00
  • od 09:00 do 17:00
Data ostatniej aktualizacji: 13.07.2019, 14:21

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Akademia Tenisowa Legia Warszawa
Szkoła tenisa
Cena już od:
250 zł do 850 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 5 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook