Dodaj do obserwowanych

Boar laser tag

Paintball laserowy

Ważne informacje

Opis

Czym jest Laser-tag ?

Znany też jako „laserowy paintball” – to bezbolesna gra symulująca pole walki w której może wziąć udział praktycznie każdy bez względu na wiek i predyspozycje. Jest to gra grupowa, zalecana wielkość grupy do gry to 6+ osób. Klasyczne kulki zastępuje tutaj bezpieczna fala podczerwieni emitowana z karabinu, czujniki trafień oraz oprogramowanie kontrolujące grę i generujące statystyki z rozgrywek. Liczy się celność, szybkośc ale także strategia zespołowa!

Jest to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi w atmosferze współzawodnictwa, zespołowy team-building, czy polowanie na solenizanta albo kawalera.

Jak gramy ?

Zapewniamy najsilniejszą dawkę elektromagnetycznej adrenaliny. Dzięki sprzętowi firmy Intager – laser tag equipment manufacturer gracze mają możliwość przybrania różnych ról w trakcie gry (żołnierz, medyk, snajper, dowódca, wsparcie) a także grania w rozmaite scenariusze, z których dokładny przebieg gracze otrzymują na koniec w postaci liczbowego raportu. Liczba wirtualnych żyć czy amunicji, rodzaj broni, ilość zadawanych obrażeń, kryterium przyznanawania punktów – te wszystkie parametry oraz wiele innych są pod naszą kontrolą.

Celowniki optyczne – kolimatory i lunety – w które wyposażony jest każdy karabin zapewniają realistyczne oddanie realiów militarnej potyczki.


Scenariusze:
Drużynówka (team deatchmatch)
Standardowa rozgrywka polecana dla grup od 6 osób. Gracze dzieleni są na dwie do maksymalnie czterech drużyn. Istnieją dwa warianty gry: z reaktywacją gracza (tzw. „respawnem”) automatycznie lub po powrocie do bazy. Każdy zespół zdobywa punkty za trafienia członków przeciwnej drużyny. Jeśli tzw. współczynnik „friendly fire” (przyjazny ogień) będzie włączony to omyłkowe trafienia członków własnej drużyny mogą nieco utrudniać graczom zadanie. Dodatkowo przy większych grupach (8+) w każdej drużynie może być jeden medyk którego zadaniem będzie leczyć poległych członków drużyny.

SOLO – czyli „każdy na każdego”
Gra dobra na rozgrzewkę, zwłaszcza dla mniejszych grup osób rozpoczynających zabawę z laser-tag. Celem w czasie tej krótkiej rozgrywki jest nabicie jak największej ilości punktów poprzez trafienia innych zawodników. Każdy posiada nieograniczoną ilość „żyć”, po utracie których odradza się automatycznie po kilku sekundach.

Polowanie na Kurczaka / Królika
Scenariusz popularny na wieczory kawalerskie. Bohater wieczoru dostaje specjalne przebranie a jego celem jest przetrwać z limitowaną liczbą żyć w określonym czasie gry. Może się jednak bronić – jego najgroźniejszą bronią jest rozbrajanie przeciwnika śmiechem.

Podejście do snajpera
Idealny scenariusz dla osób dobrze czujących się z karabinem w trybie snajperki. Jeden lub dwóch snajperów (zależnie od liczebności grupy) zajmują uprzednio ukryte lub uprzywilejowane pozycje na polu gry. Celem pozostałych jest pozbawienie ich wszystkich punktów życia w czasie gry. Atakujący po utracie życia musza się wrócić do reaktywacji / respawnu.

Atak na cel
Gra drużynowa. Celem każdego team-u jest zdobywanie punktów poprzez trafienia celu znajdującego się na środku pola gry. Drużyny walczą o pozycje i możliwość skutecznego podejścia do celu, który można punktować raz na 10 sekund a trafiony gracz musi wrócić się do własnej bazy / respawnu.

Atak na bazę przeciwnika
Jest to modyfikacja ww. scenariusza. Na środku pola znaduje się baza trzeciej drużyny, która się broni z tej pozycji przez całą grę. W innym wariancie nadal mamy tylko dwie drużyny które punktują strzały do bazy przeciwnika znajdującej się po przeciwnej stronie pola.

Polowanie na szefa
W tej grze jednej osobie przypada rola szczególna. Prawdziwy lub umowny Szef zostaje wyposażony w broń o znacznie większej sile rażenia, nieograniczoną ilość amunicji a także znaczną ilość punktów życia, równą liczbie wszystkich pozostałych których celem jest jego wyeliminowanie a jego celem oczywiście przeżycie.

Ochrona VIPa
W tym scenariuszu rośnie rola współpracy zespołowej. W skład każdej z dwóch drużyn wchodzi jeden dowódca, którego trafienia będą potrójnie punktowane. Celem jest więc zarówno atak na VIP-a ekipy przeciwnika jak i ochrona własnego.

Zdobywanie flagi przeciwnika ( Capture the Flag – CTF )
W tym wariancie gry drużynowej do ostatecznego wyniku liczą się przede wszystkim „duże” punkty uzyskiwane dzięki zdobyciu flagi z bazy przeciwnika przy jednoczesnym obronieniu własnej. Zdobyć flagę może jedynie gracz aktywny (pozostający przy życiu). Alternatywny wariant gry to walka o jedną flagę umieszczoną na środku pola.

Eliminacja
Ograniczona ilość żyć. Wariant rozgrywki Solo lub Drużynówki. Celem jest przetrwanie, gracze pokonani schodzą z pola gry.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Warszawa, Płochocińska 65
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
53453…
  • od 18:00 do 21:00
  • od 18:00 do 21:00
  • od 18:00 do 21:00
  • od 18:00 do 21:00
  • od 09:00 do 21:00
  • od 09:00 do 21:00
  • od 18:00 do 21:00
Data ostatniej aktualizacji: 05.07.2019, 07:32

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Boar laser tag
Paintball laserowy
Cena już od:
50 zł do 78 zł
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 7 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook