Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

  • Teraz: otwarte. Startujemy o 10:00

Opis

Wygoda i relaks ...
Dla Państwa nasze gabinety zostały wyposażone w najwyższej klasy leżanki Spa. Leżanki są sterowane elektronicznie a dla jeszcze większego komfortu zabiegów i masaży mają
trzystopniową funkcję podgrzewania materaca. Podczas masażu daje to wspaniałe uczucie relaksu, natomiast podczas zabiegów pozwala na lepsze wchłanianie się substancji aktywnych.

Cieplutkie ręczniki ...
Kolejną miłą niespodzianką niewątpliwie podnoszącą komfort spotkań z nami to zawsze czyste, zdezynfekowane a przede wszystkim ciepłe ręczniki.
Specjalistyczny sprzęt zainstalowany w gabinetach czuwa nad tym, aby podczas zabiegu nie zabrakło cieplutkich ręczników.

Najwyższej klasy jakość dźwięku...
By miło się Państwu u nas wypoczywało, bo poza skutecznością wykonywanych zabiegów mają one być przyjemne i przynieść chwilę relaksu-w całym obiekcie znajduje się sterowany centralnie system nagłośnienia, zadbaliśmy o to, aby muzyka towarzyszyła Państwu cały czas podczas wizyty u nas. System nagłośnienia został zatem zainstalowany nie tylko w gabinetach, ale również w pozostałych pomieszczeniach, by podczas przygotowania do zabiegu lub po jego wykonaniu mogli się Państwo nadal delektować muzyką.

Odpowiednia temperatura ...
Nad odpowiednią temperaturą w naszych gabinetach czuwa system gabinetowy. Zapewni on stałą, stabilną temperaturę powietrza, która jest bardzo ważna nie tylko dla Państwa wygody i komfortu, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa. Będziemy mogli uzyskać stabilną temperaturę, by dobrać ją odpowiednio do zabiegu lub masażu, ale również do Państwa osobistych upodobań, ponieważ system jest w stanie zmienić temperaturę w ciągu zaledwie kilku minut.

Noc w ciągu dnia ...
Bardzo ważna podczas zabiegów i masaży w gabinecie jest atmosfera. Każdy z nas jednak inaczej postrzega wypoczynek
i relaks, jedna osoba relaksuje się tylko i wyłącznie
w półmroku w blasku świec inna zaś uwielbia, gdy jest masowana w jasnym pomieszczeniu najlepiej dobrze doświetlonym światłem dziennym... Ponieważ wiemy,że każdy jest inny-pomyśleliśmy również i o tym. Zamontowaliśmy dla Was system okienny, który nazwaliśmy „Noc w ciągu dnia...” System w pełni zautomatyzowany elektronicznie pozwala nam w ciągu 27 sekund zaciemnić jasny gabinet lub „napełnić” go światłem dziennym. Wszystko w zależności od Państwa upodobań.

Wygodnie, bo o dowolnej porze ...
Specjalnie dla Państwa wygody godziny otwarcia naszych gabinetów dopasowane są do Państwa potrzeb.
Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 10-22.
Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jesteście Państwo zapracowani teraz każdy z Was będzie mógł dopasować bez trudu porę dnia, którą spędzi u nas.

Profesjonalne, skuteczne ...
Pracujemy na kosmetykach marki Purles, Organique, Arosha, aby każdy przeprowadzony zabieg lub masaż był skuteczny
a jego efekty trwałe-spośród setek dostępnych na naszym rynku kosmetyków wybraliśmy marki znane oraz profesjonalnie przygotowane do obsługi gabinetowej. Wszystkie zabiegi oraz kosmetyki starannie dobieramy do Państwa potrzeb, oraz żądanych efektów.

A może pyszną herbatkę lub kawę?
Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby czuli się Państwo u nas jak w domu. Do każdego zabiegu i masażu zaproponujemy Państwu herbatę lub aromatyczną kawę Dolce Gusto. Przygotowaliśmy wiele smaków herbat w nim między innymi: czarne, czerwone, zielone, owocowe, białe, rooibos, yerba Mate oraz 5 smaków kawy, aby każdy mógł dopasować odpowiedni dla siebie napar. Gdy spotkamy się natomiast na mocno czekoladowym zabiegu „czekoladowa euforia”, nie odmówią nam Państwo przyjemności poczęstowania filiżanką pysznej gorącej czekolady...

Dostosowane cenowo tak by dostępne były dla wszystkich ...
Jak to robimy? Zawsze naszym nadrzędnym celem było przedstawienie jak najwyższej jakości obsługi w jak najlepszej cenie. Kalkulując naszą pracę, pamiętamy o tym, że Pacjent, który jest zadowolony z wykonanego zabiegu lub masażu, chętnie zapisałby się na kolejny. Proponując Państwu nasze usługi niekiedy połowę taniej od innych gabinetów, mamy pewność, że będą Państwo nie tylko zadowoleni z efektów zabiegu i jakości obsługi, ale również z faktu, że będą nas Państwo często odwiedzać. Budujemy w ten sposób „rodzinę stałych pacjentów”, z którymi często widujemy się podczas zabiegów.

A może na masaż z przyjaciółką ...
Jeżeli mają Państwo ochotę spędzić u nas czas wraz z koleżanką, siostrą, partnerem serdecznie zapraszamy. Gabinety zostały specjalnie przygotowane do przyjęcia par.
W gabinecie znajdują się dwie podgrzewane leżanki. Podczas takiej wizyty możemy wykonać masaż lub zabieg ten sam dla każdej osoby, ale również możemy wykonać dwa różne zabiegi, lub masaż i zabieg równocześnie tak by każdy mógł dobrać coś dla siebie.

Nasze gabinety-gay friendly...
Nasze gabinety należą do miejsc gay friendly, co oznacza, że każdy jest dla nas tak samo ważny bez względu na swoje poglądy i orientacje. Nikt zatem nie będzie zdziwiony, gdy na duo zabieg lub masaż zapiszesz się, a następnie przyjdziesz ze swoim partnerem tej samej płci.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Warszawa, ul. Lipkowska 6
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
22615…
  • od 10:00 do 22:00
  • od 10:00 do 22:00
  • od 10:00 do 22:00
  • od 10:00 do 22:00
  • od 10:00 do 22:00
  • od 10:00 do 22:00
  • od 10:00 do 22:00
Data ostatniej aktualizacji: 13.07.2019, 14:18

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
mymasujemy
Masaż
Cena już od:
40 zł do 990 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook